O nás

Kancelária NINA DOM v zastúpeni spoločnostou DALMACIA AGENCY na Slovenskom a Českom trhu má k dispozícií slovensky a česky hovoriaceho makléra. Kancelária NINA DOM Vás bezpečne prevedie procesom kúpy a predaja nehnuteľnosti, so svojimi odbornými spolupracovníkmi vám poskytuje právnu ochranu vo všetkých fázach procesu kúpy a predaja. Prenájom autorizovanej realitnej kancelárie vám poskytuje istotu – čo je aj najčastejší dôvod, prečo si nás klienti najímajú.
Ak predávate alebo kupujete nehnuteľnosť, väčšinou nie ste dostatočne vzdelaní o trhu, no pre realitné kancelárie je to každodenná práca, takže poznajú všetky nevýhody a výhody realitného trhu.
Sú to skúsenosti spolu so vzdelaním našich maklérov, ktoré potrebujete na to, aby ste predajom či kúpou nehnuteľnosti prešli bezstarostne. Vďaka skúsenostiam zamestnancov agentúry NINA DOM od prvého do posledného kroku budete vždy oboznámení so všetkými skutočnosťami podstatnými pre úspešnú realizáciu predaja.

Nákup a predaj nehnuteľností je jednou z najdôležitejších udalostí v našom živote a musíme vedieť, že niektoré chyby v tejto oblasti môžu stáť veľa, dokonca výrazne viac ako provízia, ktorú by ste zaplatili, keby ste si najali realitnú realitná kancelária a náprava chýb je takmer vždy dlhotrvajúca.a plnom stresu ani nehovoriac...
Našťastie naši licencovaní makléri celý postup veľmi dobre poznajú a v tomto procese nás sprevádzajú a radia skúsení právnici, ktorí nás aj vás včas upozornia na možné chyby v procese kúpy či predaja nehnuteľnosti a tým „ušetria“ nás od zbytočných nákladov.a stresu.
Ak nemáte doklad a neviete kam máte ísť, na koho sa obrátiť?, ...nemusíte sa báť, agentúra Nina dom to urobí za vás....
Agentúra Nina dom ponúka svojim klientom všetko od získania OIB, získania výpisu ZK a všetkej potrebnej dokumentácie súvisiacej s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti až po zápis do katastra nehnuteľností, ponúkame aj službu prevodu všetkých energií a záväzkov súvisiacich do nehnuteľnosti na Vaše meno.

Všetkým klientom agentúry Nina dom je zaručená diskrétnosť s individuálnym prístupom sa Agent s klientom dohodne na spôsobe inzercie Vašej nehnuteľnosti alebo na spôsobe, akým Vám bude určitá nehnuteľnosť vyhľadávaná.
Agentúra Nina dom berie ochranu vašich osobných údajov vážne a prijíma všetky potrebné technické a organizačné opatrenia v súlade s osvedčenými postupmi a povinnosťami predpísanými chorvátskymi zákonmi a všeobecným nariadením o ochrane údajov (ES 2016/679) – GDPR.

Naši realitní makléri

Realitný maklér (chorvátsky, česky, slovensky jazyk)

Mgr. Katarína Bartošová

+421 908 105 375

[email protected]

Nájdete nás

Napíšte nám

Našli ste nehnuteľnosť pri mori, ktorá sa Vám páči. Chcete investovať, alebo máte len otázky ohľadne apartmánov?

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť DALMACIA AGENCY s. r. o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná